Сьогодні: 29.09.2022

English language
English language:

Учасники проекту


Консорціум проекту складається з дев’яти вищих навчальних закладів (тобто двох вузів з колишньої Югославської Республіки Македонії, чотирьох вузів з України і трьох вузів з Фінляндії, Польщі та Швеції), трьох неакадемічних професійних організацій (одна організація з колишньої Югославської Республіки Македонії та дві організації з Україною), і Міністерства освіти і науки України. Консорціум також посилений міжнародним експертом.

АКАДЕМІЧНІ ПАРТНЕРИ:

ПАРТНЕРИ З КРАЇН ЄС

Отримувач гранту: KTH, Королівський Технологічний Інститут, Швеція

Королівський технологічний інститут (КТН) є найстарішим технічним університетом у Швеції, налічує близько 19000 студентів і більше 3000 співробітників освітнього профілю. KTH включає в себе не тільки технічні, а й гуманітарні спеціальності (наприклад, економіка, планування, право і т.і.).

www.kth.se

Координатор: Ханс Матсон, професор, Департамент Планування Нерухомості та Земельного Законодавства

Технологічний Університет Гельсинкі, Фінляндія

Технологічний університет Гельсинкі (ТКК) був заснований в 1849 році і отримав статус університету в 1908 році. Нараховує чотири факультети і 25 департаментів, включаючи Землевпорядний, а також дев’ять окремих інститутів. TKK є провідним технічним університетом у Фінляндії з 19 освітніх програм (у тому числі один з економіки нерухомості), 250 професорів і 15000 аспірантів і студентів. У 2005 році TKK переглянув усі спеціальності у відповідності Болонському процесу.

www.tkk.fi

Відповідальна особа: Кауко Віітанен, голова Землевпорядного Департаменту, професор в області економіки та оцінки нерухомості

Аграрний Університет Кракова, Польща

Аграрний Університет Кракова (UAK) був заснований в 1890 році. В даний час більше 13000 студентів навчаються на 7 факультетах та 23 спеціальностях. Факультет інженерної екології та межування пропонує курси в області природоохоронної інженерії, а також геодезії і картографії.

www.ur.krakow.pl

Відповідальна особа: Йозеф Хернік, доцент, Департамент Планування, організації і збереження сільськогосподарських територій

ПАРТНЕРИ З РЕСПУБЛІКИ МАКЕДОНІЯ

Університет Св. Кирила та Мефодія, Республіка Македонія

Університет Св. Кирила та Мефодія (SCMU) було створено в 1949 році. Він є найстарішим і найбільшим державним університетом в Македонії. В даний час університет налічує близько 36000 студентів та 2300 викладачів. Університет складається з 21 факультетів, включаючи факультет цивільного будівництва. Факультет складається з трьох відділів: Будівництво, геологія і геодезія.

www.ukim.edu.mk

Відповідальна особа: Ванко Гіоргієв, професор Кафедри геодезії

Гоче Дельчів Університет, Республіка Македонія

Гоче Дельчів Університет (GDU) було засновано в 2007 році і включає в себе 13 факультетів і більше 5500 студентів. З 2008 року GDU і SCMU почали спільні навчання правових дисциплін для студентів SCMU.

www.ugd.edu.mk

Відповідальна особа: Блазо Боєв, віце-ректор

ПАРТНЕРИ З УКРАЇНИ

Київський національний університет будівництва і архітектури

Київський національний університет будівництва і архітектури (KNUCA) було засновано в 1930 році. На 6 факультетах університету готують фахівців із 23 спеціальностей, 13 напрямів і навчається близько 11 тисяч студентівю. Університет в даний час налічує близько 90 професорів і 400 кандидатів наук, які працюють у шести факультетів.

www.knuba.edu.ua

Відповідальна особа: Ольга Петраковська, Завідувач Кафедри землевпорядкування і кадастру

Донецький національний технічний університет, Україна

Донецький національний технічний університет (ДонНТУ) заснований у травні 1921 року, він у 1926 р. був реорганізований у гірничий інститут, у 1935 р. – в індустріальний, у 1960 р. – в політехнічний, у 1993 р. – в державний технічний університет, а у 2001 р. університету надано статус національного. До складу університету входять 6 інститутів, 22 факультети, магістратура державного управління, 5 технікумів, підготовче відділення для іноземних громадян

www.donntu.edu.ua

Відповідальна особа: Сергій Могильний, завідувач кафедрою, професор з геодезії

Харківський національний аграрний університет імена В.В. Докучаєва, Україна

Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва (KNAU) було засновано в 1816 році. У складі університету 3 навчально-наукові інститути, 7 факультетів, 35 кафедр, серед яких 21 – така, що випускає, 7 науково-дослідних, науково-виробничих і навчально-наукових лабораторій; тощо.

www.knau.kharkov.ua

Відповідальна особа: Олександр Лозовий, завідувач кафедрою, професор в області землекористування

Львівський національний аграрний університет, Україна

Львівський національний аграрний університет (ЛНАУ) було засновано в 1856 році. ЛНАУ сучасний багатопрофільний навчальний заклад, на шести факультетах якого навчається за 15 напрямами та 20 спеціальностями понад 10 тисяч студентів, понад 2 тисячі осіб щороку підвищують свою кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти. Окрім того, у 8 коледжах університету навчається понад 8 тисяч студентів. На 37 кафедрах університету працюють відомі вчені, досвідчені педагоги, серед яких 57 докторів наук, професорів та понад 300 кандидатів наук, доцентів.

www.lnau.lviv.ua

Відповідальна особа: Михайло Ступінь, декан факультету, професор економіки

НЕАКАДЕМІЧНІ ПАРТНЕРИ:

ПАРТНЕРИ З РЕСПУБЛІКИ МАКЕДОНІЯ

Агентство Нерухомості та Кадастру Республіки Македонія

Агентство Нерухомості та Кадастру Республіки Македонія (RECA) було створено в 1947 році. Воно відповідає за кадастр, власність та реєстрацію прав власності, зйомки і т.д. RECA має близько 830 співробітників в 29 регіональних кадастрових бюро. Агенство має важливу роль у розвитку національної системи управління земельними ресурсами.

www.katastar.gov.mk

Відповідальна особа: Stojce Galazovski

ПАРТНЕРИ З УКРАЇНИ

Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України (МОНУ) є урядовим органом, відповідальним за реалізацію державної політики в галузі освіти, науки та професійної підготовки на основі принципів інтеграції української освітньої системи в європейську. Зокрема, МОНУ розробляє національні стандарти у сфері освіти і контролює її.

www.mon.gov.ua

Відповідальна особа: Ольга Котова, керівник Департаменту міжнародної співпраці, кандидат наук з державного управління

Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради

Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (CDLR)) є державною організацією при реалізації національної політики в управлінні земльними ресурсами на місцевому рівні. CDLR є особливо відповідальним за ряд питань з кадастру, межування, оцінка та передача муніципальної землі тощо.

www.guzem.kmv.gov.ua

Відповідальна особа: Андрій Тарнопольський, заступник начальника

Львів Науково-дослідний і проектний інститут із землеустрою

Львів науково-дослідного інституту із землеустрою (LRILM) входить до складу Української академії аграрних наук. LRILM проводить дослідження в галузі землекористування, землеустрою і т.д.

http://www.zem.lviv.ua/stryktyra/dplndiz.html

Відповідальна особа: Богдан Кульчицького, директор Інституту

ПРИВАТНИЙ ЕКСПЕРТ

Бела Маркус, професор, директор Інституту землеустрою, Університет Західної Угорщини

Проф Бела Маркус землевпорядник, він є головою професійної освітньої комісії Міжнародної федерації геодезистів (FIG). Проф Бела Маркус виступатиме в якості зовнішнього експерта для контролю якості та моніторингу.