Сьогодні: 19.10.2021

НОВИНИ!!! Міжнародна науково-практична конференція «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

Київський національний університет будівництва і архітектури

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації

Інститут Урбаністики

Громадська організація “Всеукраїнська Спілка Сертифікованих Інженерів-Землевпорядників”

Науково-дослідний інститут Геодезії  і картографії Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

UNEX CONSULTING

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, В ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЮ СИТУАЦІЄЮ В КРАЇНІ, ЗОКРЕМА В КИЄВІ

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ МОЖЛИВА ТІЛЬКИ ДИСТАНЦІЙНО АБО ЯК СЛУХАЧ!!!!

Міжнародна науково-практична конференція

«ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ», яка відбудеться 20-21 травня 2021 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Мета проведення заходу: впровадження нових знань та технологій у галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів; розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

Напрями роботи конференції:

- Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;

- Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;

- Сучасні шлях трансформацій просторового розвитку;

- Ефективність землекористування;

- Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.

Інформація для учасників

Вимоги до оформлення тез