Сьогодні: 24.09.2017

На кафедрі Землевпорядкування та кадастру (КНУБА) 31.10.2013 вперше відбувся веб-семінар на тему «Основи роботи в «Stereo Analyst» та «Fuature Assist» програмного продукту ArcGis».

На кафедрі Землевпорядкування та кадастру 31.10.2013 об 11:00, а.340, вперше відбувся веб-семінар на тему «Основи роботи в «Stereo Analyst» та «Fuature Assist» програмного продукту ArcGis».

Організаторами даного заходу є завідувач кафедри Землевпорядкування та кадастру – д.т.н., проф. О.С. Петраковська та заступник начальника з наукової роботи КП «Київський інститут земельних відносин» к.т.н., доц. Крельштейн П.Д., за підтримки Олеся Ясинського (керівник компанії ООО “ТВІС-ІНФО”) та Джорджа Хеблінські (представника німецької компанії GEOSYSTEMS, Інститут ландшафту та екології рослин Хоенхаймського Університету).

На веб-семінарі представлена інформація про нові модулі для ArcGIS, принципи та можливості їх роботи, продемонстрована робота зі стереопарою знімків.

У планах кафедри є проведення серії подібних семінарів з аналізу вищезазначеного програмного продукту.