Сьогодні: 22.11.2017

15 -17 травня 2013 року заключна зустріч у рамках Проекту VISBY “Укріплення потенціалу в галузі сталого розвитку планування та розвитку міст у Литві, Росії, Швеції та Україні”

У період з 14 по 17 травня 2013 року відбулась заключна зустріч у рамках міжнародного проекту “Укріплення потенціалу в галузі сталого розвитку планування та розвитку міст у Литві, Росії, Швеції та Україні”. На зустрічі були присутні представники університету Гедиміноса (м. Вільнюс, Литва), Московського університету геодезії та картографії (м. Москва, Росія), Королівського технологічного університету (м. Стокгольм, Швеція) та представників кафедри землевпорядкування і кадастру Київського національного університету будівництва і архітектури.

За час зустрічі головним завданням було підведення підсумків дворічної роботи проекту та завершення роботи над спільними міжнародними публікаціями щодо відповідної тематики.

Основним завданням проекту було розробка та запровадження навчальної дисципліни “Сталий розвиток планування територій”, яке було успішно виконано. Проте у кожній з країн запровадження дисципліни знаходиться на різному етапі через низку особливостей законодавства у сфері освіти і науки. Також за час роботи відповідного проекту, по три аспіранти з кожного університету пройшли місячне стажування у Королівському технологічному університеті. Таке стажування дозволило поглибити знання із відповідних наукових напрямків, за якими ведуться дослідження.

У Києві були відвідані три об’єкти, які зазнали реконструкції (redevelopment): будівля заводу “Більшовик”, де зараз знаходиться торгівельно-розважальний центр; бізнес центр “Тауер”, на місці якого знаходився консервний завод та житловий мікрорайон “Комфорт-таун”, де раніше знаходився завод “Вулкан”. Іноземним колегам була розказана історія створення кожного об’єкту та показані на ілюстраціях етапи проведення редевелопменту.

Закриття Visby проекту “Укріплення потенціалу в галузі сталого розвитку планування та розвитку міст у Литві, Росії, Швеції та Україні” відбудеться у серпні в Литві.